Prekių ženklai

XR BRANDS

Kompanija XR BRANDS įkurta 2007 - aisiais Kaliforinijoje, JAV. Tai pirmasis sekso industrijos gamintojas, suderinęs BDSM ir fetišo patirtis su įvairiausiais sekso žaisliukais, skirtais gyvenimo būdui.

XR BRANDS siūlo klientams ypač patrauklius ir įdomius prekinius ženklus, pasižyminčius patraukliais dizainais, ergonomika ir aukšta kokybe. Jau nuo pat įkūrimo 200ų metais bendrovė yra apdovanojama garbingais apdovanojimais, o ekspertų komanda kuria tarptautiniu mastu pripažintas sekso žaislų kolekcijas, patenkindama kiekvieno kliento poreikį. Kompanija orientuota į BDSM ir fetišo žaisliukų gamybą, tad jos asortimente rasite gausybę aukštos kokybės BDSM aksesuarų ir ne tik: XR BRANDS siūlo itin kokybiškus vibratorius, klitorio stimuliatorius ir poroms skirtus žaisliukus, todėl išsirinks kiekvienas.

XR BRANDS - kiekvieno poreikiui ir gyvenimo būdui!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sekso mašina Love Glider

699.00 €

Bejuostis strap-on Evoke Ergo Fit

209.95 €

Masažuoklis Vibrassage Fondle

79.96 € 99.95 €

Spenelių spaustukai Mag Points Magnetic

63.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.