Prekių ženklai

happyrabbit

Lovehoney, Didžiosios Britanijos įmonė, atkreipdama dėmesį į aukščiausią moters malonumą ir dažniausiai jį suteikiantį sekso žaisliuką - kiškučio tipo vibratorių sukūrė prekinį ženklą Happy Rabbit. Šie linksmieji kiškučiai kaip niekada anksčiau tylesni, galingesni ir dar geresni nei pirmtakai. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, itin tylaus veikimo, įkraunami ir ... stilingi. Išskirtinių ir įvairių formų Happy Rabbit kiškučio tipo vibratoriai suteiks aukščiausią malonumą kiekvienai jo ieškančiai moteriai.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio žiedas Hot bunny

69.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.