Prekių ženklai

Joyboxx

Joyboxx išradėja Deborah Semer vadovausi mintimi, jog viskas gyvenime turi teikti šypseną. Su šia mintimi buvo sukurta „Laimės dėžutė“ slėpti slaptai laimei. Joyboxx panaudojimo būdų galima surasti įvairių, tačiau pagrindinis tikslas - saugiai laikyti sekso žaisliukus. Dėžutės gaminamos iš PVC ir BPA medžiagų, sudėtyje nėra ftalatų. Galima laikyti šlapius sekso žaislus, dėžutėje yra ventiliacinės angos, kurios leidžia cirkuliuoti orui ir neleidžia kauptis drėgmei. Norite niekam nežinant įkrauti sekso žaisliuką? Nebėda! Joyboxx turi USB angą įkrovimui. Be to, viskas slepiasi po užraktu!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.