Prekių ženklai

Fun factory

Sekso žaisliukus gaminanti kompanija „Fun Factory“ yra tikra pionierė šioje srityje: ar įsivaizduojate kaip 1996 metais atrodė sekso prekių parduotuvės, nukrautos neįdomiais, realistiškais sekso žaisliukais, turinčiais itin aitrų kvapą? Tada du draugai inžinieriai suprato, jog jie gali kur kas geriau ir gimė „Fun Factory“. Kompanijos įkūrėjai Dirk ir Michael produktus ėmė kurti tiesiog ant virtuvinio stalo, o po to perkėlė savo dirbtuves į ekologišką fabriką Brėmeno mieste, Vokietijoje ir kuria žaislus viso pasaulio miegamiesiems.

Pagrindinė šio prekinio ženklo misija - linksmybės ir žaismingumas. „Fun Factory“ skatina poras ir vienišius tyrinėti ir atrasti, naudojant universalius, aukščiausios kokybės sekso žaislus, o svarbiausia - gerai praleisti laiką. Jų sekso žaislai itin žaismingi, patrauklaus dizaino, išsiskiriantys savo išvaizda.

Šios kompanijos kuriami sekso žaisliukai yra ekologiški, draugiški gamtai ir kuriami etiškai, pasitelkiant kūnui saugias medžiagas ir vokiečių inžinierių protą. Jie naudoja išskirtinai tik medicininį silikoną ir visiškai atsisako pigių medžiagų, o prieš išleisdami savo sukurtą žaisliuką į rinką, skiria daug laiko ir pastangų jo bandymams, todėl įsigyję šios kompanijos žaisliuką, gausite tik tai, kas geriausia.

„Fun Factory“ buvo pirmieji, pagaminę sekso žaislą iš medicininio silikono, taip pat pirmieji, pagaminę atsparų vandeniui vibratorių. „Fun Factory“ taip pat buvo pirmieji, gavę apdovanojimą už sekso žaislą.

Ir nors per daugiau nei dvidešimt metų daug kas pasikeitė, pagrindiniai kompanijos principai nesikeičia: jie gamina aukštos kokybės žaislus tikriems žmonėms ir jų norams, nepaisydami madų. Juk svarbiausia patikimumas, tyrinėjimas ir linksmybės!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Kobra II (juoda / raudona)

119.00 € 139.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius BIG BOSS G5 (kūno...

99.00 € 109.95 €

Dildo Amor (juodas)

49.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius TIGER G5 (raudonas)

109.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius BIG BOSS G5 (rožinis)

89.00 € 109.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius TIGER G5 (juodas)

109.95 €

Įkraunamas vibratorius Fun Factory MISS BI (violetinis)

119.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius TIGER G5 (violetinis)

109.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius TIGER G5 (turkis)

109.95 €

Pulsatorius Bi Stronic Fusion (raudonas)

189.95 €

Vibratorius Fun Factory Be One

69.95 €

Pulsatorius Bi Stronic Fusion (violetinis)

189.95 €

Fun Factory baterijų įkroviklis Hybrid

13.97 € 19.95 €

Masturbatorius Kobra II (juodas)

139.95 €

Įkraunamas Fun Factory vibratorius BIG BOSS G5 (juodas)

109.95 €

Pulsatorius Stronic Real (kūno spalvos)

169.95 €

Vibruojantis penio žiedas Nos (mėlynas)

89.95 €

Magnetinis Įkroviklis Fun Factory

9.95 €

Pulsatorius Stronic Real (alyvinis)

169.95 €

Pulsatorius Stronic Surf (juodas)

169.95 €

Fun Factory vibratorius Lady Bi (mėlynas)

119.95 €

Fun Factory vibratorius Amorino (rožinis)

74.95 €

Strap-on diržas Invisible

89.95 €

Įkraunamas vibratorius VOLTA G5 (juoda)

87.96 € 109.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.