Prekių ženklai

Male Edge

Pasaulyje populiarus prekinis ženklas Male Edge pristato asortimentą visiems vyrams, kurie nėra patenkinti varpos dydžiu. Su Male Edge didinimo prietaisais puikūs rezultatai garantuojami. Vyrai, naudojantys Male Edge, vidutiniškai padidina varpos dydį 28% ir 19% padidina varpos apimtį. Tai patogus, prieinamas, gydytojų rekomenduojamas varpos didinimo prietaisas visiems vyrams!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio didinimo prietaisas Male Edge Pro

168.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.