Prekių ženklai

Anne’s Desire

Jei manėte, kad prekių suaugusiems pasaulyje jau nebegali būti nieko naujo, klydote. „ANNE'S DESIRE“ komanda pakylėjo malonumą į naują lygį, sukurdami ypatingo dizaino ir aukštųjų technologijų žaisliukus su patentuota „WATCHME“ technologija.

„ANNE'S DESIRE“ yra elegantiškas ir jausmingas prekės ženklas, kuris sukėlė perversmą seksualumo ir jausmingumo pasaulyje dėl savo produktų kokybės, novatoriško dizaino, galinčio pakerėti bet kurį asmenį, ir naujų idėjų, leidžiančių rasti malonumą intymiuose santykiuose. Prekinio ženklo filosofija - visiškas atsidavimas ir mėgavimasis įvairia seksualine veikla. Kūrėjai tai laiko visuotine teise, kuri negali būti neatimama ir turi būti visada saugoma.

Ši kompanija dirba tam, kad patenkintų net ir pačių įnoringiausių klientų poreikius. Norėdami tai pasiekti, jie remia teisę į malonumą, kurią turime visi. Taigi, prekinis ženklas gimė ne tik kaip revoliucinių sekso žaislų gamintojas, bet ir kaip kompanija, siekianti laisvės, linksmų patirčių ir naujų malonių potyrių pasitelkiant visus penkis pojūčius.

Tarp „ANNE'S DESIRE“ produktų rasite išskirtines prekes, skirtas moterims. Tai aukščiausios kokybės sekso žaisliukai savimi pasitikinčioms ir elegantiškoms damoms. Visuose „ANNE'S DESIRE“ žaisluose yra unikali „WATCHME“ technologija, kuri leidžia valdyti žaisliuką su pridėtu laikrodžiu tiesiog ant riešo. Tai išmanusis sekso laikrodis, kuris padės jums valdyti „ANNE'S DESIRE“ sekso žaislus. „WATCHME“ laikrodis leidžia susieti jį su bet kuriuo prekinio ženklo produktu ir be vargo valdyti visas funkcijas.

„ANNE'S DESIRE“ - tai elegancija, funkcionalumas ir malonumas.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Anne's desire

71.95 €

G taško vibratorius Anne's desire (juodas)

71.95 €

Nuotoliniu būdu valdomas kiaušinėlis Anne's (juodas)

74.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Anne's desire

74.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.