Prekių ženklai

Wearwatch

Prekinio ženklo WEARWATCH ryškių spalvų sekso žaisliukai, teikia tai, ką jie žada: naujoves, naujas patirtis ir džiaugsmą tiek naudojantis vienam, tiek poroje. Europos gyvenimo būdo prekės ženklas atspindi šiuolaikines koncepcijas ir žaislus suaugusiems su patraukliais dizaino elementais. Estetika ir funkcijos čia neatsiejamos.

WEARWATCH nori ne tik gaminti įprastus sekso žaisliukus, bet ir pagerinti naudojimo patirtį. Tai itin aukštas tikslas, kurio kompanija siekia nuolat. Visi žaislai yra aukštos kokybės ir suteikia smagumo ir įvairovės kiekvienam. Prekinio ženklo produktai skirti bet kokios lyties ir orientacijos žmonėms, norintiems juoktis, jaustis gerai ir linksmintis. Visuose jų žaisliukuose yra speciali WatchMe technologija, kuri itin palengvina sekso žaisliukų naudojimą ir daro juos išmaniais.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Porų vibratorius Wearwatch (mėtinis/rožinis)

69.95 €

Porų vibratorius Wearwatch (mėtinis/juodas)

69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Wearwatch (mėtinis/rožinis)

55.96 € 69.95 €

Porų vibratorius Wearwatch (mėlynas/mėtinis)

69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Wearwatch (mėtinis)

69.95 €

Porų vibratorius Wearwatch (mėlynas/baltas)

69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Wearwatch (rožinis/mėtinis)

69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Wearwatch (mėlynas/rožinis)

69.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Wearwatch (mėtinis/juodas)

69.95 €

Porų vibratorius Wearwatch (mėtinis/baltas)

69.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.