Prekių ženklai

Naked Addiction

Naked Addiction kolekcijoje rasite išskirtinius, ypač realistiškus sekso žaisliukus. Prekinis ženklas naudoja unikalų IncrediFeel silikoną, kuris gaminiams suteikia ypač realistišką dizainą ir pojūčius. 

Naked Addiction prekių asortimente gausu realistiškų vibratorių, kurie itin švelnūs, juos malonu liesti, be to, viduje žaisliukai kieti ir tvirti, todėl suteiks išskirtinius pojūčius. Žaisliukai pasižymi dviguba struktūra, kuri suteikia tvirtą pagrindą ir ypač švelnų, bei lankstų išorinį sluoksnį. 

Naked Addiction - niekada negana!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Thrusting Dong

169.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.