Prekių ženklai

Viamax

Viamax įmonė skaičiuoja jau daugiau nei 15 metų darbo patirtų kuriant pasaulyje populiarius gelius tiek vyrams, tiek moterims. Įmonės veikla prasidėjo 2001 metais kai Robert Algstedt sugalvojo, jog mokslo proveržis gali pasitarnauti kuriant produktus intymiam gyvenimui. Pirmasis, populiarumo sulaukęs produktas buvo Sensitive Gel. Atradimais pagrįsta formulė greitai tapo bestseleriu, o įtaka moterų orgazmams - neturinti lygių. Po puikios sėkmės Viamax įkūrėjai leidosi į kelionę po Aziją, Afriką ir Lotynų Ameriką gilinti žinias apie įpatingus augalinius ingrediantus visiems gerai žinomus kaip afrodiziakai. Tuo metu Vakarų pasaulyje apie juos menkai buvo žinoma ir tai tapo Viamax stiprioji pusė. Skiriant įpatingą dėmesį detalėms, Viamax įkūrėjai sukūrė kremus, kapsules ir lubrikantus kokybiškesniams pojūčiams, seksualinei sveikatai ir lytiniam gyvenimui. 

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Maisto papildas Viamax Delay Caps (60 kaps.)

45.65 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.