Prekių ženklai

Fröhle

Du bendrovės įkūrėjai Rita Fröhle ir Wilhelmas Kannengießer susitiko 1986 m. Po neilgo laiko jie nutarė įkurti bendrovę, kuri padėtų kovoti su potencijos problemomis - taip gimė kompanija FRÖHLE.

Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje Wilhelmas Kannengießeris nutarė pristatyti kažką naujo medicinos rinkai. Kannengießerio šeimoje buvo gydytojas, kuris sėkmingai užsiėmė gydymo vakuumo taurėmis, todėl Kannengießeris nusprendė pritaikyti šią technologiją vyrams. Jis manė, kad naudojant vakuumą, įmano sukurti prietaisą, kuris padidintų varpą ir pagerintų erekciją. Taigi, gimė naujo verslo modelio įkvėpimas.

Pirmieji pranešimai spaudai apie šį inovatyvų varpos didinimo produktą buvo paskelbti 1988 m. įvairiuose žurnaluose, tokiuose kaip „Praline“, „Wochenend“ ir „Schlüsselloch“. Po šių pranešimo žiniasklaidoje smarkiai išaugo produkto poreikis, o įkūrėjai buvo motyvuoti plėsti asortimentą.

Wilhelmas Kannengießeris pats sukūrė įrankius savo vakuuminėms pompoms gaminti. Daugelis jo produktų buvo sėkmingai užpatentuoti. Laikui bėgant atsirado konkurentai, kurie ėmė gaminti panašias prekes Kinijoje, tačiau šios pigios imitacijos negalėjo konkuruoti su aukštos kokybės FRÖHLE produkcija, nes pasižymėjo prastesne kokybe ir trumpesniu tarnavimo laiku. 

Tiek anksčiau, tiek dabar klientai vertina ir pasitiki FRÖHLE produkcija, pagaminta Vokietijoje. Kompanija visada kūrė tik kokybiškus produktus, palaipsniui sugebėjo išplėsti savo produktų asortimentą, todėl šiuo metu gali pasiūlyti aukštos kokybes vakuumines pompas tiek vyrams, tiek moterims.

Rita Fröhle ir Wilhelm Kannengießer 2019 metais pelnytai išėjo į pensiją ir pardavė savo kompaniją jaunai, novatoriškai komandai, kuri pažadėjo tęsti ir toliau plėtoti FRÖHLE prekės ženklą laikydamasi pirmtakų idealų.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vaginos pompa Rojus

45.95 €

Vaginos pompa Extreme

79.95 €

Penio žiedų rinkinys Love Cuff

12.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.