Prekių ženklai

Lovelife

„OhMiBod“ įkūrėjų Briano ir Suki „Lovelife“ malonumų produktų linija buvo įkvėpta 26 metų poros santykių. Per kelis dešimtmečius jie pasidalijo nuostabia patirtimi, o „Lovelife“ yra emociškai įkrautas jų pagrindinių santykių vertybių atspindys. Viskas - nuo kūrybinės pakuotės ir žaismingo vardų suteikimo iki rafinuoto dizaino - gimė iš jų meilės vienas kitam, taip pat pramonės, kurioje jie didžiuojasi ir aistringai nori būti.

Brianas ir Suki tiki, kad tokie žodžiai kaip „pasidalink“, „atrask“, „svajok“, „šypsokis“ ir „nuotykiai“ yra visi kertiniai bet kokių sėkmingų santykių akmenys. Tai, ką poros daro kartu, ir dar svarbiau - kas juos palaiko kartu. Būtent tai ir įkvėpė įkurti šią „Lovelife“ produktų seriją.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Išmanieji vaginaliniai kamuoliukai LoveLife

144.95 €

Vibratorius Lovelife

71.96 € 89.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.