Prekių ženklai

ORGIE

Atvykome į Europą ir kviečiame visus pasidalinti savo aistra naujoms patirtims ir pojūčiams! - skelbia Orgie. Susipažinkite! Orgie - tai braziliška formulė, gimusi iš Amazonės džiunglių augalų ekstraktų, persipinanti su aukščiausiais europietiškais standartais. Dešimtmetį gyvuojantis prekinis ženklas sėkmingai kopia į populiariausių prekinių ženklų aukštumas savo unikaliais ir kokybiškais produktais. Orgie intymi kosmetika prasideda visiems gerai žinomais stimuliuojančiais geliais, masažo aliejais, kremais ir baigiasi išskirtiniais produktais, tokiais kaip feromoniniai purškikliai kūnui bei plaukams. O stilingos Orgie produkcijos pakuotės puikiai tiks dovanoms, tik pažvelkit kaip prabangiai jos atrodo. Atraskite progą nustebinti savo draugus ir nepamirškite savęs. Dare Yourself!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Plaukų ir kūno drėkiklis su feromonais Seduction (200 ml)

19.95 €

Feromoniniai kvepalai moterims Sensfeel For Woman

39.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.