Prekių ženklai

PHARMQUESTS

„PharmQuests“ yra Nyderlanduose įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi maisto papildų ir kosmetikos gaminių gamyboje ir kūrime pagal RVASVT normą.

Kompanija kuria įvairius maisto papildus moterims ir vyrams, stimuliuojančius kremus, gelius, masažui skirtus produktus, vitaminus ir dar daugiau. Visi „PharmQuests“ produktai atitinka aukščiausius reikalavimus ir yra itin kokybiški.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vyriški feromoniniai kvepalai Allure Musk Pen (6ml)

10.95 €

Feromoniniai kvepalai Unisex Attract (50 ml)

14.95 €

Lubrikantas su feromonais Shots (100 ml)

10.95 €

Kremas moterims CBD Intensifies sensations (50 ml)

17.56 € 21.95 €

Masažo aliejus Cannabis (100 ml)

15.95 €

Lubrikantas Cannabis (100 ml)

15.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.